Jdi na obsah Jdi na menu
 

Lomi-lomi

Lomi lomi – kurz celostní havajské masáže
aneb Havajská masáž trochu jinak
(vhodné pro ty, kteří mají alespoň základní zkušenosti s masírováním, např. Z kurzu Laskavé ruce - ale není nutné)

Prolomíme zaběhnutý způsob učení masírování - používáme celostní přístup.
Havajská Lomi-lomi je právem považovánu za perlu mezi masážemi. Při málokteré se tak skvěle uvolní vaše tělo i mysl. Je dokonce obohacující nejen pro masírovaného, ale i pro maséra.
 

Délka trvání: víkend (2 dny, vždy 9-17 hod)

Cena 2500.- Kč, pro členky MDC Maják 1600 Kč.

--------------------------------------------------------------------------------

Proč „celostní“ přístup?

Naučíte-li se dělat správné kroky na tři doby, ještě to neznamená, že umíte tančit valčík. A už vůbec to nezaručuje, že si tanec vy a váš taneční partner užijete.

Přinese-li vám někdo neznámou píseň napsanou v notách a bude vás ji učit z not jako stupnici, asi vám bude chvíli trvat, než se ji naučíte nebo se vám dokonce zalíbí. Když vám ji ale někdo párkrát zahraje nebo zazpívá – je to jiné. Hned zjistíte, zda se vám líbí nebo nelíbí a budete schopni ji po krátké době zopakovat.

Podobně je to s masáží. Když se technicky naučíte jednotlivé tahy a hmaty, ještě není vůbec zaručeno, že budete dobrý masér nebo že si klient (přijímající) vaší masáž užije. Proto učím umění doteku jinou formou, než je u nás zaběhnuté – společně zkoumáme, jak jednotlivé tahy a doteky fungují, jak masírovat nejen rukama, ale i srdcem a celou bytostí.
 
PŘIHLÁŠKY NA: ex.plorer@seznam.cz nebo tel.: 603 477 402